{__SHOPENEO_NETWORK}
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O Firmie

O Firmie

 

Witamy,

       Nasza firma zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem firm jak i klientów detalicznych w profesjonalne altśrodki ochrony osobistej oraz art. BHP, w ofercie posiadamy ubrania robocze i ochronne, rękawice robocze i ochronne, buty robocze i ochronne, okulary ochronne, maski przeciwpyłowe, filtry, czyściwo, p.poż oraz chemię, wykonujemy również nadruki na odzieży.
       Na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego osobiście dostarczamy odzież i artykuły BHP do firm z branż produkcyjnej, handlowej towar dowozimy własnymi środkami transportu w ustalonym wcześniej z klientem czasie oraz miejscu docelowym jeśli ma to być miejsce inne niż siedziba klienta (np. plac budowy gdzie firma wykonuje zlecenie) jesteśmy elastyczni w kwestii czasu jak i miejsca dostarczenia towaru.
       Kilku letnia współpraca z czołowymi producentami (DELTA PLUS, 3M, UVEX, POLSTAR, URGENT, DEMAR, JHK...) środków ochrony indywidualnej BHP pozwala nam na utrzymanie odpowiednich stanów magazynowych co zapewnia naszym klientom ciągłość w dostawach oraz proponowanie atrakcyjnych cen i rabatów.
       W 2015 r. uruchomiliśmy sprzedaż internetową poprzez naszą stronę www.seprit.pl co pozwoliło nam na dotarcie z ofertą do jeszcze większej ilości klientów a to głównie za sprawą produktów oferowanych w naszym sklepie BHP, mianowicie sprawdzonego i cenionego na rynku francuskiego producenta BHP firmy DELTA PLUS właściciela takich marek jak Panoply, Venitex.
       Zapraszamy serdecznie do współpracy wszystkie firmy dbające o bezpieczeństwo swoich pracowników zapewniamy doradztwo w doborze środków ochrony indywidualnej oraz możliwość prezentacji produktów w siedzibie klienta.


Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów ze strony zabronione


alt


Przejdź do strony głównej

Nowości w naszej ofercie

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu